ZADZWOŃ I ZAPYTAJ:

INWESTYCJA

Najnowsza inwestycja naszej firmy o nazwie "Home Factory" to wynik kilkuletnich poszukiwań miejsca, które pozwoliłoby stworzyć projekt uniwersalny.

Zbudowaliśmy dla naszych Klientów apartamentowce na Powiślu, Mokotowie, pograniczu Śródmieścia i Woli. Wszystkie kolejne projekty zbliżały nas nieuchronnie w kierunku Pragi - dzielnicy skupiającej uwagę inwestorów i Klientów, poszukujących nietuzinkowych klimatów.

POCZUJ ENERGIĘ TEGO MIEJSCA

Większość potencjalnych nabywców Home Factory zna już z pewnością doskonalę Starą Pragę z jej sukcesywnie rewitalizowanymi kwartałami ulic. Dziś zapraszamy Państwa na Pragę Nową, Pragę Północ i poindustrialne rejony Pelcowizny.

"Home Factory"- nazwa naszej inwestycji, zawiera w sobie wszytsko, co niesie za sobą lokalizacja projektu. Jest w niej postindustrialny charakter miejsca, jest bezpieczeństwo przystani, którą ma stać się osiedle, jest także element podróży, podkreślający świetne walory komunikacyjne miejsca, w którym powstanie inwestycja.

WYGODNA LOKALIZACJA

Położenie Home Factory w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Jagiellońskiej, między dwiema przeprawami- Mostem Gdańskim i Mostem Grota-Roweckiego zapewni mieszkańcom osiedla rzadko spotykaną mobilność.

Dostęp do obwodnicy warszawskiej zarówno w kierunku zachodnim, jak i wschodnim oraz błyskawiczne połączenie z centrum miasta to ogromny atut tej lokalizacji. Zostanie on w najbliższym czasie wzbogacony o jeszcze jeden element - nowy most, który połączy Stary Żoliborz z tą częścią Pragi.

WYJĄTKOWA MOBILNOŚĆ

Projekt mostu Krasińskiego to nie tylko uzupełnienie rozwiązań komunikacyjnych północnej części Warszawy, ale przede wszytskim pomysł, aby mieszkańcom prawego brzegu Wisły ułatwić dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych Żoliborza.

HOME FACTORY TO:

  • Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe
  • Metraże od 25 do 58 m2
  • Balkony, tarasy i ogródki

PLAN OSIEDLA

Projekt Home Factory zostanie zrealizowany w oparciu o koncepcję warsztatów "Wymyślania Warszawy na nowo". W Warsztatach uczestniczyli zarówno mieszkańcy jaki inwestorzy. Patronat nad ideą tworzenia nowej koncepcji sprawował Architekt Miasta Warszawy.

Doskonała komunikacja w połączeniu z komfortem życia na miejscu

Główną ideą projektu było stworzenie nie tylko miejsca doskonale skomunikowanego z Centrum miasta, ale zapewniającego również maksymalny poziom komfortu bezposrednio na miejscu, ewentualnie bezposrednio w jego sąsiedztwie. Kluczem miała być dopracowana infrastruktura osiedlowa, bliskość centrów handlowych i terenów rekreacyjnych Pragi (Ogród Zoologiczny, trasy rowerowe wzdłuż Wisły, Park Praski) - elementów poszukiwanych zarówno przez singli jak i młode rodziny.

Pierwszy etap osiedla to 196 mieszkań o metrażach od 25 do 58 m2.

Będą to rozkłady poszukiwane przez Klientów. Zaprojektowaliśmy je bardzo starannie, a niektóre z nich wzbogaciliśmy o tarasy cieszące się dużą popularnością.

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZŁÓŻ ZAPYTANIE