ZADZWOŃ I ZAPYTAJ:

INWESTYCJA

Najnowsza inwestycja naszej firmy - "Home Factory", to wynik kilkuletnich poszukiwań miejsca, które pozwoliłoby stworzyć projekt uniwersalny.

Home Factory to kilkuetapowe osiedle mieszkaniowe powstające w niezwykłym miejscu - na Pelcowiźnie, w samym sercu warszawskiej Pragi Północ. Rozległe tereny dawnej Fabryki Samochodów Osobowych FSO przechodzą właśnie krajobrazową i społeczną ewolucję, aby już niedługo stać się jednym z najjaśniejszych punktów na mapie prawobrzeżnej Warszawy i nowoczesną dzielnicą idealną do życia i pracy.

POCZUJ ENERGIĘ TEGO MIEJSCA

Większość potencjalnych nabywców Home Factory zna już z pewnością doskonalę Starą Pragę z jej sukcesywnie rewitalizowanymi kwartałami ulic. Dziś zapraszamy Państwa na Pragę Nową, Pragę Północ i poindustrialne rejony Pelcowizny.

"Mieszkaj - pracuj - wypoczywaj" to idea, która przyświecała projektowaniu osiedla Home Factory, a nazwa inwestycji zawiera w sobie wszystko, co niesie ze sobą jej lokalizacja. Jest w niej postindustrialny charakter miejsca, jest bezpieczeństwo przystani, którą ma stać się osiedle, jest także element podróży, podkreślający świetne walory komunikacyjne miejsca, w którym powstanie osiedle.

ŚRÓDMIEŚCIE NA WYCIĄGNIĘCIE
RĘKI

Położenie Home Factory w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Jagiellońskiej, między dwiema przeprawami - Mostem Gdańskim i Mostem Grota-Roweckiego zapewni mieszkańcom rzadko spotykaną mobilność. Błyskawiczne połączenie z centrum miasta dzięki linii tramwajowej to największy atut osiedla. Do najbliższej stacji metra można dotrzeć tramwajem w zaledwie 12 minut.

Położenie Home Factory w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Jagiellońskiej, między dwiema przeprawami - Mostem Gdańskim i Mostem Grota-Roweckiego zapewni mieszkańcom rzadko spotykaną mobilność. Błyskawiczne połączenie z centrum miasta dzięki linii tramwajowej to największy atut osiedla. Do najbliższej stacji metra można dotrzeć tramwajem w zaledwie 12 minut.

W zasięgu spaceru od Home Factory znajdują się tereny rekreacyjne idealne na spacer z psem lub jogging - objęte programem "Natura 2000" zielone obszary nad Wisłą.

WYJĄTKOWA MOBILNOŚĆ

W 2019 roku warszawski samorząd w porozumieniu z mieszkańcami i inwestorami, opracował plan zastąpienia postindustrialnych terenów Pelcowizny nowoczesną tkanką miejską. Powstał "Masterplan dla terenów byłej fabryki FSO na Żeraniu".

HOME FACTORY TO:

  • Mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe
  • Metraże od 27 do 71 m2
  • Loggie, tarasy i ogródki

PLAN OSIEDLA

Zgodnie z ideą projektu w ciągu najbliższych kilku lat tereny FSO obejmie rewitalizacja na ogromną skalę. Powstanie tu zupełnie nowa, samowystarczalna dzielnica miasta. Pofabryczne hale zastąpi elegancka zabudowa mieszkaniowa, pojawią się liczne sklepy, biura, miejsca kultury i sztuki, szkoły i przedszkola oraz tętniące życiem restauracje i kawiarnie.

Doskonała komunikacja w połączeniu z komfortem życia na miejscu

Home Factory to klasyczne w formie i eleganckie w subtelnym detalu budynki wielorodzinne z podziemnymi halami garażowymi oraz punktami usługowymi na parterach. Centralnym punktem osiedla będzie atrakcyjna przestrzeń publiczna otwarta na planowaną pieszą aleję, a komfort codziennego życia zapewni dopracowany projekt zieleni, dyskretnego oświetlenia oraz elementy małej architektury.

Drugi etap osiedla to 173 mieszkania o metrażach od 27 do 71 m2.

W drugim etapie osiedla Home Factory powstaną mieszkania od 27 do 71 m2. Na parterach do mieszkań przewidziane zostały ogródki, a lokale położone na wyższych piętrach będą posiadały loggie lub tarasy. Dla wygody przyszłych mieszkańców pod budynkiem powstanie podziemna hala garażowa, z której na piętra dojedziemy cichobieżnymi windami.

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZŁÓŻ ZAPYTANIE

* Pola wymagane w celu wysłania formularza

W celu wycofania powyższych zgód wypełnij formularz pod linkiem.